Son Haberler
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
Sanayi esnafı Tütüncüden memnun
13 Eylül 2012, Perşembe - 19:01Sanayi esnafı, Başkan Hakan Tütüncüye, halkıyla iç içe olmasından ve mütevaziliğinden dolayı teşekkür etti. Tütüncü de millete hizmet etmekten mutluluk duyduğunu belirtti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Yeşil Antalya Sanayi Sitesinde TEMSA Yetkili Servisi Sabır Otomotivin düzenlediği kahvaltıya katıldı. Servis binasındaki kahvaltıda Başkan Tütüncü, sanayi çalışanlarının isteklerini dinledi, yaptığı ve yapacağı hizmetleri anlattı. Önceki dönemlere göre ilçede 10 kat daha fazla hizmet yaptıklarının altını çizen Tütüncü, devam eden projelerle birlikte 4. yılın sonunda ilçede yaklaşık 200 milyon TLye yatırımı tamamlamış olacaklarını aktardı.
10 kat fazla hizmet yaptık
Haftanın yedi günü halkın içerisinde olduğunu dile getiren Tütüncü, Halkla, esnafla, iş adamlarımızla buluşmalarımız Antalyaya, Kepeze bir güzellik, güç katıyor. Hem hizmetlerimizi anlatıyoruz hem de aldığımız önerilerle, fikirlerle yatırımlarımızı şekillendiriyoruz. diye konuştu.
Allah ömür verdikçe, nasip ettikçe millete hizmet etmeye devam edeceğini söyleyen Başkan Hakan Tütüncü, Yeşil Antalya Sanayi Sitesindeki 300e yakın işyerinin 20 yıldır devam eden şahsi tapu mülkiyeti problemini, sanayi yönetimiyle birlikte çözdüklerini anlattı. Tütüncü, Ramazan ayının son gününde yaptığı ziyarette dile getirilen, bazı sokakların asfaltlanması talebini de yerine getirdiklerini kaydetti.
Ziyaretiniz bize güç veriyor
Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren sanayi esnafı da Başkanımızın ziyareti, bizlere güç veriyor. Alçak gönüllüğünden, mütevaziliğinden, halkıyla iç içe olmasından ve sanayinin tapu probleminin çözümü, asfalt ve yeşil alan düzenlemesi çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ederiz. İfadesini kullandılar.
Başkan Tütüncü, kahvaltının ardından sohbet ettiği servis çalışanlarına başarılar diledi.
Sabır Otomotiv Genel Müdürü Ahmet Sabır da ziyaretinden dolayı Tütüncüye teşekkür etti.
Kahvaltıda Kepez Belediye Meclis Üyesi ve Antalya Gazete Bayi Büfeciler Odası Başkanı Adlıhan Dere de hazır bulundu.