Son Haberler
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
Tütüncüden AGTye ziyaret
8 Eylül 2012, Cumartesi - 22:28Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, üretim kalitesi ve kapasitesiyle sektörün dünyadaki 5 büyük şirketinden biri olan, mobilya aksesuarı imalatı yapan AGTyi ziyaret etti.
Haftanın yedi günü toplumun değişik kesimleriyle bir araya gelen Başkan Hakan Tütüncü, Antalya Organize Sanayi Bölgesinin en büyük kuruluşlarından biri olan AGT Ağaç Ürünleri Sanayi kuruluşunun yöneticileri ve çalışanlarıyla bir araya geldi.
Başkan Tütüncü, ziyarette AGT Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Hulusi Söylemezden şirketin çalışmaları, fabrikanın üretimi hakkında bilgi aldı. Söylemez, daha sonra Tütüncüye, 110 bin m2 alana kurulu olan ve her türlü mobilya aksesuar üretimin yapıldığı tesisleri gezdirdi. Tütüncü, gezi sırasında çalışanlara başarılar diledi.
Tesislerin teşhir salonunu da gezen Başkan Hakan Tütüncü, AGTnin, Avrupa Tasarım Ödülleri mobilya dalında gümüş ödül kazanan bank tasarımını da dikkatli bir şekilde inceledi. Türkiye ve Antalya ekonomisine ve istihdama sağladıkları katkıdan dolayı Söylemezi kutlayan Tütüncü, Çok güzel işler yapmışsınız. Sizlere bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyorum. ifadesini kullandı.