Son Haberler
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
Fabrikalara 2,5 dönümlük park
28 Ağustos 2012, Salı - 06:40Kepez Belediyesi, Fabrikalar Mahallesinin şehirleşme sürecinin tamamlandığı güney bölümünün, oyun ve yeşil alan eksikliğini de gideriyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Mahallede bulunan Zübeyde Hanım Çocuk Sitesinin önündeki 2,5 dönümlük alanda başlattığı park çalışmasını tamamladı.
Mahalleli kadınlara spor yapma, çocuklara oyun oynama imkanı sunan parkta, oturma alanları, açık hava fitness aletleri ve çocuk oyun mobilyaları bulunuyor.
Fabrikalar Mahallesi Muhtarı Feyzullah Büyükkeleş, geçtiğimiz günlerde kendisini ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüden, mahalleye yeni bir park yapılmasını istemişti.
Başkan Tütüncü de verdiği park yapma sözünü en kısa sürede yerine getirerek, mahalleye yeni bir park kazandırdı.