Son Haberler
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
Öğrencilerin ayağı çamura ve toza değmeyecek
21 Ağustos 2012, Salı - 18:52Kepez Belediyesi, Antalya`nın ilk kapalı tam olimpik yüzme havuzunun yapımını başlattığı Varsak bölgesinin, alt yapı eksiklerini de hızlı bir şekilde gideriyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü`nün, geçtiğimiz ay Karşıyaka Mahallesi Muhtarı Halil Yarbaş`a yaptığı ziyarette, söz verdiği asfalt çalışması başladı.
Fen İşleri Müdürlüğü, modern sitelerin bulunduğu Varsak Karşıyaka Mahallesi`nde kış döneminde açtığı imarlı yolları asfaltlıyor. Fen İşleri ekipleri, bölgede 20 km soğuk asfalt çalışması yapacak. Önümüzdeki günlerde tamamlanacak olan asfalt çalışmasıyla, özellikle İsmail İltemir ilköğretim Okulu`nun çevresindeki yollarda yaşanan toz ve çamur şikâyeti ortadan kaldırılmış olacak.
Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri, alt yapısının sağlamlaşmasının ardından sathi kaplama dökülen yeni açılan yollarda, önümüzdeki yıllarda sıcak asfalt çalışması gerçekleştireceklerini bildirdiler.
Kepez Belediyesi, bugüne kadar Varsak Karşıyaka Mahallesi`nde rekor düzeyde fen işleri hizmetini tamamladı. 25 bin 688 metre yeni yolun açıldığı mahalleye, 47 bin metre sathi kaplama, 30 bin metre sıcak asfalt ve 11 bin m2 parke kaldırım yatırımı götürüldü. Sıcak asfalt çalışmasıyla Avrupa kalitesinde yollara kavuşan mahallenin, caddeleri de refüjlerde yapılan peyzaj çalışmasıyla güzelleştirildi.