Son Haberler
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
Tütüncü iftar sofrasında arkadaşlarıyla buluştu
17 Ağustos 2012, Cuma - 19:25Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya İmam Hatip Lisesinde birlikte okuduğu arkadaşlarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya İmam Hatip Lisesi 1995-1996 dönemi mezunlarının düzenlediği iftar yemeğine katılarak, birlikte mezun olduğu okul arkadaşlarıyla özlem giderdi.
TEİAŞ Sosyal Tesislerinde düzenlenen iftar yemeğinde, 1995-1996 dönemi mezunları okul yıllarındaki anılarını tazeleyerek, uzun yıllar göremedikleri arkadaşları ile de görüşme imkanı buldular.
Başkan Tütüncü yemekte yaptığı konuşmada, uzun yıllardır göremediği okul arkadaşları ile iftar sofrasında bir araya gelmekten dolayı mutlu olduğunu belirterek, Mezun olduktan sonra birçok arkadaşımla bu yemekte görüşme imkânı buldum. Bir araya gelmemiz olumlu bir gelişme. Bazı arkadaşlarımızla görüşüyordum ama böylesi bir ortamda bir araya gelerek, hatıraları tazelemek güzel oldu. Bu buluşmayı gerçekleştiren arkadaşlarıma teşekkür ederim. dedi.
Antalya İHL 1995-1996 dönemi mezunlarının iftar yemeği, gelecek yıl yeniden bir araya gelme temennisi ile sona erdi.