Son Haberler
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
İhtiyaç sahipleri bayramda unutulmadı
16 Ağustos 2012, Perşembe - 03:33ANTİADın, Kullanmadığınız Giysileriniz Başka Yaşamlarda Hayat Bulsun. sloganı ile başlattığı proje kapsamında toplanılan giysiler ve ayakkabılar, Kepez Belediyesinin KEDAP mağazası aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.
Antalya İş Adamları Derneği (ANTİAD) ve Aden Mağazaları işbirliğinde organize edilen proje ile Ramazan Bayramı öncesi Kepezdeki ihtiyaç sahiplerinin yüzü gülecek. Ramazan Bayramı öncesi 5 bin kişiyi giydirmeyi amaçlayan proje kapsamında toplanılan eşyalar, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması amacıyla, Kepez Belediyesinin Güneş Mahallesindeki kısa adı KEDAP olan yardım mağazasına teslim edildi.
Yaklaşık 5 bin adet giysi ve ayakkabının yer aldığı eşyaların teslim törenine katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ANTİAD ile Ramazan Bayramı öncesi ihtiyaç sahiplerinin yüzlerinin güldürülmesi adına güzel bir sosyal sorumluluk çalışması yaptıklarını söyledi. Örnek projelerinden dolayı ANTİAD Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür eden Tütüncü, ANTİAD ile bundan sonra da çeşitli sosyal projelerde birlikte çalışmayı ümit ettiğini belirtti.
Başkan Tütüncü, KEDAP çalışanlarının, ilçedeki fakir-fukaranın tespitini yaptığını kaydederek, yardım mağazasına teslim edilen giysilerin ve ayakkabıların gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağının altını çizdi.
Antalya İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Güney de projeye desteklerinden dolayı Başkan Tütüncüye teşekkür etti. Aden mağazaları ile birlikte gerçekleştirdikleri giysi ve ayakkabı dağıtımı sayesinde, bayram öncesi 5 bin kişiyi giydirmeyi amaçladıklarını aktaran Güney, ihtiyaç sahibi vatandaşların KEDAP yardım mağazasından istediği giysiyi alabileceğini ifade etti.