Son Haberler
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
Santral Mahallesi asfaltlandı
15 Ağustos 2012, Çarşamba - 05:34Kepez Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesi asfalt yapım çalışmalarına hız verdi. Kepezaltı Mahallesinden sonra Santral Mahallesinde de sıcak asfalt çalışması tamamlandı.
Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Başkan Hakan Tütüncünün talimatıyla asfalt yapım çalışmalarına hız verdi. Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Kepezaltı Mahallesinin ardından Santral Mahallesinde de sıcak asfalt çalışmasını tamamladı.
Kepez Belediyesi, Santral Mahallesinde 8 sokakta 2 km sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdi.
Mahalle sakinlerinin taleplerini Ramazan Bayramı öncesi yerine getiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, çalışmaların bayram öncesi tamamlandığını müjdeledi. Yol medeniyettir. anlayışını her zaman ön planda tuttuğunu dile getiren Başkan Hakan Tütüncü, Santral Mahallesinde vatandaşlara bir söz verdiğini, bu gün de verdikleri o sözü yerine getirdiklerini söyledi.
Santral Mahalle sakinleri de yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Hakan Tütüncüye teşekkür etti.