Son Haberler
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
Kepezde Nuray Hafiftaş sahne aldı
13 Ağustos 2012, Pazartesi - 19:45Kepez Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri kapsamında sahne alan ünlü sanatçı Nuray Hafiftaş, seslendirdiği türkülerle şenlik alanını dolduran Antalyalılara unutulmaz bir ramazan akşamı yaşattı.
Kepez Belediyesinin düzenlediği Ramazan etkinlikleri kapsamında konser veren ünlü sanatçı Nuray Hafiftaş, türküleriyle şenlik alanını dolduran Antalyalılara müzik ziyafeti sundu.
Kepez Belediyesi düzenlediği Ramazan etkinliklerinde, Türkiyenin ünlü ses sanatçılarını ilçe halkı ile buluşturmayı sürdürüyor. Murat Başaran, Bedirhan Gökçe, Fatih Kısaparmaktan sonra Türk Halk Müziği Sanatçısı Nuray Hafiftaş da verdiği konserle Antalyalılara unutulmaz bir türkü gecesi yaşattı. Şenlik alanını dolduran binlerce vatandaş Nuray Hafiftaşın türkülerine eşlik edip, halaylar çekti.
Kepezde dördüncü kez konser vermenin mutluluğunu yaşadığını belirten ünlü türkücü Nuray Hafiftaş, Ramazan etkinliğini düzenlemesinden dolayı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye teşekkür etti.
Sanatçı Nuray Hafiftaşa çiçek takdim eden Başkan Hakan Tütüncü de yaptığı konuşmada, Ramazan etkinlikleri kapsamında birbirinden değerli sanatçıları Kepezde ağırladıklarını belirterek, her akşam binlerce vatandaşı şenlik alanında buluşturduklarını söyledi. Her akşam geleneksel Ramazan tadında ayrı bir etkinliğe yer verdiklerini dile getiren Başkan Tütüncü, sevilen sanatçı Nuray Hafiftaş konseriyle de Antalyalılara unutulmaz bir gece yaşattıklarını kaydetti.