Son Haberler
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
Kepezaltına bayram hediyesi
11 Ağustos 2012, Cumartesi - 22:50Başkan Hakan Tütüncü, asfalt sözünü yerine getirdi ve Ramazan Bayramı öncesi Kepezaltı Mahallesindeki, yolların tamamına yakını sıcak asfaltla kaplanıyor.
Kepez Belediyesi, mülkiyet problemine rağmen Kepezaltı Mahallesini hizmetten mahrum bırakmıyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Haziran ayında ziyaret ettiği Muhtar Yusuf Küçükkayaya, talep edilen sokaklarda asfalt çalışması yapacaklarını söylemişti. Geçtiğimiz yıllarda 5 km sıcak asfalt çalışması yapılan mahallede, şimdi de sathi kaplama asfaltı bozulan ve hizmet veremez hale gelen yollar sıcak asfaltla kaplanıyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 28 sokakta 3 bin ton sıcak asfalt çalışması yapıyor.
Asfalt teşekkürü
Başkan Tütüncü de yapılan asfalt çalışmalarını yerinde görmek amacıyla Muhtar Yusuf Küçükkayayı ziyaret etti. Asfalt hizmetiyle mahallenin yollarının güzelleştiğine değinen Küçükkaya, mahalle halkı adına Başkan Tütüncüye, çalışmalarından ve ilgisinden dolayı teşekkür etti.
28 sokak asfaltlanıyor
Yaşanan mülkiyet problemine rağmen mahalleyi temel belediyecilik hizmetlerinden mahrum bırakmadıklarının altını çizen Başkan Tütüncü, geçtiğimiz yıl mahallede başlattıkları sıcak asfalt hizmetini, bu yıl da devam ettirdiklerini kaydetti. Ara sokakları da sıcak asfaltla kapladıklarına işaret eden Tütüncü, Kepezaltında oturan vatandaşlarımızı, kaliteli, güzel yollara kavuşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. dedi.
Tütüncü, 28 sokakta başlatılan asfalt çalışmasının Ramazan Bayramından önce tamamlanacağını da sözlerine ekledi.
Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, daha sonra Muhtar Küçükkaya ile birlikte asfalt çalışması yapılan sokakları gezdi. Gezi sırasında vatandaşlar ve dolmuş şoförleri asfalt hizmeti nedeniyle Tütüncüye memnuniyetlerini ilettiler.