Son Haberler
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
Duraliler 30 yıldır beklediği okuluna kavuştu
7 Ağustos 2012, Salı - 05:28Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 2012-2013 eğitim-öğretim yılında hizmet vermeye başlayacak olan Duraliler İlköğretim Okulunda incelemelerde bulundu.
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Kepez ilçesi Duraliler Mahallesinde 24 derslikli ilköğretim okulunun ve spor salonunun yapımı tamamlandı. İki mahalleye hizmet verecek olan modern okul, 2012-2013 eğitim-öğretim yılında kapılarını açıyor.
İlçede okulların fiziki problemlerinin çözümüne ve eğitim kalitesinin artırılmasına büyük önem veren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de temeline ilk harcı attığı okulu ziyaret etti. Duraliler Mahalle Muhtarı Recep Zeybekin de yer aldığı ziyarette Başkan Tütüncü, spor salonunda, bahçede ve okul binası içerisinde incelemelerde bulundu. Okul yönetimine hayırlı olsun dileklerini ileten Tütüncü, Duralilerde, her türlü ihtiyaca cevap verebilecek, çok zarif ve modern bir okul binası yapılmış. Hayırlı olsun. dedi.
TOKİden Kepeze 6 okul
Tütüncü, okulun çevresindeki mevcut yolların bakım-onarım ve asfaltını da en kısa sürede yapacaklarını ifade etti. Muhtar Recep Zeybek, mahallenin 30 yıllık okul özlemini giderenlere teşekkür etti.
Öğrencilere modern bir ortamda eğitim imkânı sunacak olan 24 derslikli Duraliler İlköğretim Okulunda, spor salonu ve açık hava spor alanı da bulunuyor.
TOKİ tarafından Kepeze, 4 tanesi lise, iki tanesi de ilköğretim okulu olmak üzere 6 okul kazandırıldı.