Son Haberler
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
Tütüncü Musa Koçakın iftar konuğu oldu
7 Ağustos 2012, Salı - 19:29Muratpaşa Müteahhitler Derneği Başkanı Musa Koçakın düzenlemiş olduğu iftar yemeğine katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ramazanın paylaşma ve dayanışma ayı olduğunu söyledi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Muratpaşa Müteahhitler Dernek Başkanı Musa Koçakın Güzelobada düzenlemiş olduğu iftar yemeğine konuk oldu.
Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar ve Kepez Belediye Meclis Üyesi Serhat Demirin de hazır bulunduğu iftar yemeğine çok sayıda davetli katıldı.
Başkan Hakan Tütüncü yemekte yaptığı konuşmada, iftar sevincini birlikte paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirterek, Ramazan aylarının çok özel ve müstesna zamanlar olduğunu ifade etti. Tütüncü, Muratpaşa Müteahhitler Derneği Başkanı Musa Koçakın düzenlemiş olduğu iftar yemeği ile insanlar arasında hem kaynaşma hem dayanışmanın sağlandığını dile getirdi.
Muratpaşa Müteahhitler Dernek Başkanı Musa Koçak da davetine icabet eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye ve diğer konuklara ilgilerinden dolayı teşekkür etti.