Son Haberler
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
Kepezde Türkü Baba konseri
2 Ağustos 2012, Perşembe - 19:12Kepez Ramazan etkinlikleri kapsamında, sevilen ses sanatçısı Fatih Kısaparmak 4 Ağustos Cumartesi günü Kepez Ramazan Şenlik Alanında sahne alacak.
Her hafta birbirinden değerli ses sanatçılarının sahne aldığı Kepez Ramazan Şenliklerinde bu haftanın konuğu Fatih Kısaparmak. Hasan Doğan Stadı yanına kurulan şenlik alanında, 4 Ağustos Cumartesi günü saat 21.00de sahne alacak olan Türkü Baba lakabıyla da tanınan ünlü sanatçı Fatih Kısaparmak sevilen türkülerini seslendirecek.
Hacivat-Karagöz, Orta Oyunu, Urfa-Eyvan Gecesi, Aile Sineması, Türk Tasavvuf Musikisi Konseri, Akdeniz Yayla Yörük Gecesi gibi etkinliklerin yanı sıra Murat Başaran ve Bedirhan Gökçenin muhteşem konserleriyle gönüllerince eğlenen Kepezliler şimdide Fatih Kısaparmak konseri ile unutulmaz bir gece yaşayacak.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, türküleriyle gönülleri fetheden Fatih Kısaparmakın 4 Ağustos Cumartesi günü Kepezde binlerce hayranıyla buluşacağını söyledi. Başkan Tütüncü, tüm Antalyalıları Fatih Kısaparmak konserine davet ederek, Ramazan ayının coşkusunu hep birlikte yaşamak dileğinde bulundu.