Son Haberler
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
Kepezde Bedirhan Gökçe coşkusu
30 Temmuz 2012, Pazartesi - 19:5111 ayın sultanı Ramazan, Kepezde tüm coşkusuyla devam ediyor. Kepez Ramazan Şenliklerinde son alarak sahne alan Bedirhan Gökçe, sevilen şiirlerini ve şarkılarını Kepezliler için seslendirdi.
Kepez Belediyesinin geleneksel Ramazan tadında gerçekleştirdiği şenlikler, sevilen sanatçı Bedirhan Gökçenin konseriyle devam etti.
Kepez Ramazan şenlik alanında sahne alan Bedirhan Gökçe, seslendirdiği şiirler ve şarkılarla şenlik alanını dolduran Antalyalılara muhteşem bir gece yaşattı. 10 bine yakın vatandaşın izlediği konsere Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de ev sahibi olarak katıldı.
Başkan Hakan Tütüncü, Ramazan şenlikleri ile birbirinden değerli sanatçıları Kepezde ağırladıklarını belirterek, her akşam binlerce vatandaşı şenlik alanında buluşturduklarını söyledi. Her akşam geleneksel Ramazan tadında ayrı bir etkinliğe yer verdiklerini dile getiren Başkan Tütüncü, sevilen sanatçı Bedirhan Gökçenin konseriyle de Kepezlilerin unutulmaz bir gece yaşadıklarını kaydetti.
Başkan Tütüncü daha sonra Bedirhan Gökçeye çiçek takdim ederek, teşekkür etti.