Son Haberler
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
Ak Partili milletvekilleri şenlik alanını gezdi
30 Temmuz 2012, Pazartesi - 19:43Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti Antalya Milletvekilleri ve Parti yöneticilerini Kepez Ramazan Şenlik Alanında ağırladı.
11 ayın sultanı Ramazan, Kepezde şenlik havasında yaşanıyor. Kepez Belediyesi kurduğu iftar çadırı ile de Ramazan`ın bereketini Kepezlilerle paylaşıyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, eğlencenin, alışverişin, kültürel ve sanatsal etkinliklerin yer aldığı Kepez Ramazan Şenlik Alanında; Ak Parti Antalya Milletvekilleri Hüseyin Samani, Menderes Türel ve Gökçe Enç ile Ak Parti İl Başkanı Mustafa Köse, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Ak Parti Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Nezihe Yoldan Tezcan, Ak Parti Antalya İl Gençlik Kolları Başkanı Hasan Bozdemir ve Kepez İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutanı ağırladı.
Osmanlı Evi mimarisinde düzenlenen alanda kurulan alışveriş stantlarını gezen ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Tütüncü ve Ak Partili grup yoğun bir ilgiyle karşılandı. Her yıl daha da gelişen ve büyüyen Kepezde Ramazan şenliklerinin bayram havasında yaşandığını ifade eden vatandaşlar da Tütüncüye bu hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler.
Ramazan ayının kültürümüzde özel bir yerinin bulunduğuna vurgu yapan Başkan Tütüncü, "Ramazan, yardımlaşma duygularının zirve yaptığı, birbirimize yakınlaşmaların çok farklı bir boyut kazandığı, çok özel zamanlardır. Böylesi zamanları ecdadımız ne kadar derin yaşadıysa, bizlerinde aynı kültürü yaşatması ve geleceğe taşıması gerektiğini düşünüyorum." diyerek vatandaşların Ramazanını kutladı.
Şenlik alanında stantları gezen heyet ardından Ak Parti Kepez İlçe Teşkilatı standını ziyaret etti. Ziyarette, Ak Parti Kepez İlçe Teşkilatı Başkanı Bahattin Bayraktar, Başkan Tütüncüye ve Ak Partili milletvekillerine isimlerinin yazılı olduğu birer tabak hediye etti.