Son Haberler
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
Tütüncüden yardım sözü
26 Temmuz 2012, Perşembe - 20:36Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Akdeniz Böbrek Hastalıkları ve Organ Nakli Sosyal Yardımlaşma Derneğinin bahçe düzenlemesini yaparak, hastalara daha kullanışlı ve ferah bir ortam sunacaklarını söyledi.
Akdeniz Böbrek Hastalıkları ve Organ Nakli Sosyal Yardımlaşma Dernek Başkanı Mehmet Şahan, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Başkan Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret etti.
Mehmet Şahan, böbrek hastalarını bir çatı altında toplayan ve onlar için belki de bir umut penceresi olan Akdeniz Böbrek Hastalıkları ve Organ Nakli Sosyal Yardımlaşma Derneği olarak, hastaların dinlenip sohbet edebileceği bir bahçeye ihtiyaç duyduklarını belirterek, Tütüncüden destek istedi. Ayrıca yardıma muhtaç onlarca üyelerinin olduğunu ifade eden Şahan, Başkan Hakan Tütüncüden bu hastalar için gıda yardım paketi talep etti.
Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak her zaman yardıma muhtaç kimselerin yanında olduklarını belirterek, ihtiyaç sahibi dernek üyelerine gıda paketi yardımı yapabileceklerini söyledi. Başkan Tütüncü, böbrek hastalarının sporunu yapabileceği oturup çayını-kahvesini içebileceği dinlenme gruplarının yer aldığı bahçe düzenlemesi talebine de olumlu yanıt vererek, en kısa sürede bu talepleri yerine getireceklerini söyledi