Son Haberler
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
Kepez Kent Konseyi ile Sivil Toplum Kuruluşları İşbirliği
24 Temmuz 2012, Salı - 21:07Kepez Kent Konseyi Başkanı Bekir Bülent Özsoy tarafından sivil toplum kuruluşlarına "Bilgi evi projesinin" yaygınlaştırılması konusunda yapılan davetin ilk etabına Kaleiçi Rotary Kulübü Başkanı Arif Barış, Falez Rotary Kulübü Başkanı Aykut Ege, Antalya Rotary Kulübü Başkanı Zerrin Ertekin, Lara Rotary Kulübü Başkanı Timur Kolancı, Kemer Rotary Kulübü Başkanı Ebru Güneş, Aspendos Rotary Kulübü Başkanı Münciye Çavuşoğlu, Alanya Rotary Kulübü Başkanı Mustafa Akçalıoğlu, Antalya Rotary Kulübü Başkanı Hakan Postacılar ve Antalya Rotary BT Kulübü Başkanı Günce Mehlika Erdemir katıldı.
Katılımcılar projenin takdire şayan olduğunu tüm mahallere uygulanması konusunda işbirliğine hazır olduklarını söylediler. Kepez Belediyesi Başkan Yardımcısı Mesut Kocagöz ve Kent Konseyi Başkanı Bekir Bülent Özsoy, katılımlarından ötürü Rotary Kulübü Temsilcilerine teşekkür etti.