Son Haberler
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
Baraj Mahallesine 10 bin metre yeni yol
20 Temmuz 2012, Cuma - 19:58Yol medeniyettir diyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yeni yol açma ve asfalt kaplama çalışmalarına Baraj Mahallesiyle devam ettiklerini söyledi.
Kepez Belediyesi, ilçede yeni yol açma ve asfaltlama çalışmalarına hız verdi. Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Baraj Mahallesinde yeni yol açma ve asfaltlama çalışmalarına devam ediyor.
Baraja 9 bin 850 metre yeni yol
Yeni yol açma ve asfaltlama çalışmalarına yoğun bir şekilde devam eden Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Baraj Mahallesinde çalışmalara hız verdi. Baraj Mahallesinde 7 ay gibi kısa bir süre içinde 9 bin 850 metre yeni yol açıldı. Devam eden çalışma ile açılan yollar ve düzenlemeler vatandaşların yüzünü güldürüyor.
14 bin 885 metre stabilize yol
Yeni açılan yolların yanı sıra sokak numaralandırma işlemi de Baraj Mahallesinde devam ediyor. Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü devam eden yeni yol açma çalışmaları ile birlikte 14 bin 885 metre de stabilize yol yaptı. 7 ay gibi kısa bir süre içinde yapılan stabilize yol, Baraj Mahallesine yeni bir görünüm kazandırdı. Kepez Belediyesi yeni yollar açarken asfalt kaplama çalışmalarına da aralıksız devam ediyor. Baraj Mahallesinde 7 ayda 4 bin metre sathi kaplama asfalt yapıldı.
Yol medeniyeti simgeler
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, belediyelerin en temel görevleri arasında bulunan yol açma ve asfaltlama çalışmalarının Kepezde aralıksız sürdüğünü bildirdi. Kepezde doğu ve batı olmak üzere çok farklı noktada yeni yol açma ve asfaltlama çalışması yürüttüklerini dile getiren Başkan Tütüncü, bu çalışmalara Baraj Mahallesinde hız verdiklerini söyledi.
7 ay gibi kısa bir süre içinde Baraj Mahallesinde 10 bin metreye yakın yeni yol açtıklarını ve 15 bin metreye yakında stabilize yol yaptıklarını ifade eden Tütüncü, açılan yolların asfaltlama çalışmasını da hızlı bir şekilde yaptıklarını kaydetti. Baraj Mahallesinin yapılan yol çalışması ile yeni bir görünüme kavuştuğunu belirtti.