Son Haberler
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
Köylere muhtar evi hizmeti
9 Temmuz 2012, Pazartesi - 05:59Kepez Belediyesi, asfalt ve park hizmeti götürdüğü mücavir alanı içerisindeki köylere şimdi de muhtar evi inşa ediyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Çamlıca Köyü Muhtarı Kerim Taş, Gaziler Köyü Muhtarı Yıldıray Bakay, Kirişçiler Köyü Muhtarı Musa Akbıyık, Kızıllı Köyü Muhtarı İsa Öztürk ve Odabaşı Köyü Muhtarı Ahmet Batuyu ziyaret etti. Ziyarette Fen İşleri, Park ve Bahçeler ile Zabıta müdürleri de hazır bulundu.
Başkan Tütüncü, alt yapı hizmeti bizim sorumluluğumuzda değil. anlayışı içerisinde olmadan Kepezin mahallelerinde gerçekleştirdikleri hizmetin aynısını köylerde de yaptıklarını belirtti. Köylerin yol problemini çözmek için ciddi bir gayret gösterdiklerinin altını çizen Tütüncü, bugüne kadar 6 köyde 9 bin 530 metre asfalt ve 11 bin 889 metre yeni yol çalışması yaptıklarını belirtti.
Köyde yaşayan kadınların ve çocukların taleplerini de yerine getirdiklerine işaret eden Tütüncü, 6 köye içerisinde çocuk oyun mobilyaları ve açık hava fitness aletleri olan birer park inşa ettiklerini kaydetti.
Köydeki muhtarların hizmet binası sıkıntısını da çözeceklerinin altını çizen Başkan Hakan Tütüncü, Çamlıca, Gaziler, Kirişçiler ve Odabaşı köylerine muhtar evi kazandıracaklarının müjdesini verdi.
Tütüncü, bundan sonraki süreçte de köyleri güzelleştirmeye, alt yapıyla ilgili problemlerini çözmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.
Muhtarlar da yaptığı hizmetlerden ve ziyaretinden dolayı Tütüncüye ve bürokratlarına teşekkür etti.