Son Haberler
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
Varsak AKMEKden Yıl Sonu Sergisi
6 Temmuz 2012, Cuma - 06:02Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları (AKMEK) Varsak Kurs Merkezi kursiyerlerinin 1 yıl boyunca hazırladığı ürünlerden oluşan Narin eller, nadir işler adı verilen yıl sonu sergisi düzenlenen törenle açıldı.
AKMEK Varsak Kurs Merkezinde düzenlenen Narin eller, nadir işler adı verilen yıl sonu sergisinin açılış törenine; Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Kocagöz, Kepez Meclis üyesi Ayşe Güliz Yılman, ilçe halkı ve kursiyerler katıldı.
Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından görücüye çıkan sergide, AKMEK kursiyerlerinin bir yıl boyunca yaptıkları çalışmalar sonucu ürettikleri ürünler sergilenmeye başlandı. Varsak Kurs Merkezi binasının önünde öğrencilerin İngilizce-Türkçe okudukları şiirler ve söyledikleri şarkılar açılışa ayrı bir renk kattı.
Göreve geldikleri günden bu yana büyük bir aşkla ve heyecanla başlattıkları AKMEK yolculuğuna, gücüne güç katarak daha da büyüyerek devam ettiklerini ifade eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, burada sadece kadınlarımız için el emeği göz nuru değil, bunun ötesinde burayı bir sosyal yaşam merkezi haline getirmenin de sevincini yaşadıklarını ifade etti.