Son Haberler
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
Tütüncü Selekler Çarşı esnafıyla buluştu
6 Temmuz 2012, Cuma - 07:20Esnaf ziyaretlerine büyük önem veren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Selekler Çarşısı esnafı ile kahvaltıda bir araya geldi.
Her kesimden insanı kucaklayan, onların sorunlarını yerinde dinlemeye büyük gayret gösteren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, esnaf ile kahvaltı sohbetlerine devam ediyor.
Selekler Çarşısında faaliyet gösteren Anadolu Bilardo Salonu İşletme Sahibi Hasan Ali Özelin davetlisi olarak çarşı esnafıyla kahvaltıda buluşan Tütüncü, Selekler Çarşısı esnafının aslında Antalya esnafının genel durumunu yansıttığını söyledi.
Kepez Bölgesinde esnafın her zaman yanında olduklarını, onları gerek kahvaltı ortamında gerek ise yaptığı ziyaretlerde dinlediğini dile getiren Başkan Hakan Tütüncü, sorunların çözümünün bire bir vatandaşın ayağına gitmekle mümkün olacağına inandığını bildirdi. Kepez Belediye Yönetimi olarak tüm ekip arkadaşlarının bu düşünceyle hizmet ürettiğini ifade eden Tütüncü, farklı bölgelerde hizmet veren esnafları da dinleyerek Kepezde genel çoğunluğu ilgilendiren projeler üretmeye çalıştıklarını söyledi.
Kahvaltının ardından Selekler Çarşısında hizmet veren işyerlerini gezen Başkan Tütüncü, Selekler Taksi Durağı esnafına yaptığı ziyaretle gezisine son verdi.