Son Haberler
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
Helal olsun sana Furkan!
1 Temmuz 2012, Pazar - 19:35Geçtiğimiz yıl, 8. Avrupa Öğrenciler Boks Şampiyonasında birincilik kürsüsüne çıkan Kepez Belediyespor Kulübü`nün milli boksörü Adem Furkan Avcı, Yıldızlar Avrupa Boks Şampiyonası`nda da Türkiye`nin yüzünü güldürdü. Bulgaristan`da devam etmekte olan şampiyonada Avcı, 60 kg final maçında Rus rakibini 14-11 sayı ile yenerek Avrupa Şampiyonu oldu.
İstiklal Marşı`nı, uluslararası bir şampiyonada ikinci kez söylettiren Adem Furkan Avcı, madalya seremonisinin ardından, üzerinde Türk bayrağı olduğu halde Antrenörü Deniz Tahincioğlu ile altın madalya kazanmanın mutluluğunu yaşadı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de Avrupa Şampiyonu olan sporcuları Adem Furkan Avcı ile gurur duyduklarını söyledi. Tütüncü, başarısından dolayı Avcı`yı ve Antrenörleri Emin Günerhan ile Deniz Tahincioğlu`nu kutladı.