Son Haberler
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
Kepez otopark alanlarını asfaltlıyor
30 Haziran 2012, Cumartesi - 21:31Kepez Belediyesi, imar planında konutlar için ayrılan, çamur ve toz sıkıntısının yaşandığı otopark alanlarının tamamını sıcak asfaltla kaplıyor.
İnsanı merkeze alarak hizmet üreten Kepez Belediyesi, konutların yanlarındaki imarlı araç otopark alanlarında yaşanan toz ve çamur problemini çözüyor. Fen İşleri Müdürlüğü, şehirleşme alt yapısı tamamlanan mahallelerdeki konut otoparklarında sıcak asfalt çalışması başlattı.
Yeni Mahalledeki 56 adet oto parkın 36 tanesinde, Gündoğdu Mahallesinde 72 adet otoparkın 15 tanesinde, Kuzeyyaka Mahallesinde 60 oto parkın tamamında asfaltlama çalışması tamamlandı. Geri kalan otopark alanlarında asfaltlama çalışması bu yıl içerisinde bitirilecek. Toplam 188 adet otopark alanında yaklaşık 10 bin ton sıcak asfalt kullanılacak.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, başlattıkları sıcak asfalt çalışmasıyla, konutlara ayrılan otopark alanlarında yaşanan toz ve çamur problemini ortadan kaldırdıklarını belirtti. Otopark alanlarını sıcak asfaltla kaplayarak vatandaşa verdikleri değeri gösterdiklerinin altını çizen Tütüncü, park alanlarını sıcak asfaltla kaplayarak, modern Kepez kimliğine uygun hale getirdiklerini sözlerine ekledi.