Son Haberler
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
Kepez Hemşehri derneklerini futbolla buluşturdu
30 Haziran 2012, Cumartesi - 21:20Kepez Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Hemşehri Dernekleri Futbol Turnuvasının şampiyonu Kayserililer Derneği oldu. Başkan Tütüncü, turnuvada derece elde eden takımlara kupalarını verdi.
Kepez Belediyesi tarafından ikincisi düzenlenen "Hemşehri Dernekleri Futbol Turnuvası nın şampiyon takımı belli oldu. Turnuva maçları Antalyada temsil edilen 11 ilin hemşehri dernekleri arasında yapıldı.
Turnuvanın final maçı Konyalılar ile Kayserililer Kültür Eğitim ve Dayanışma Dernekleri arasında oynandı. Şehitler Parkı Halı Sahada yapılan maç sonunda turnuvanın şampiyonu Kayseriler Derneği oldu. Kepez Belediyesi tarafından organize edilen turnuvanın ödül töreni ise Kepez Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirildi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, birlik ve beraberliğe katkı sağlaması amacıyla düzenlenen turnuvada mücadele eden tüm takımları tebrik ettiğini belirtti. Kepez Belediyesi olarak bu tür etkinliklere sıkça yer verdiklerini dile getiren Tütüncü, bu yıl ikincisini düzenledikleri dernekler arası futbol turnuvası ile amaçlarının hemşehri derneklerinin birbirleriyle kaynaşmasını sağlamak olduğunu söyledi.
Başkan Tütüncü konuşmasının ardından, turnuvada dereceye giren takımlara kupalarını takdim etti. Tütüncü ilk olarak birinci olan Kayserililer Kültür Eğitim ve Dayanışma Derneğinin şampiyonluk kupasını, Dernek Başkanı Rıza Paksoya verdi.
Tütüncü, turnuvada ikinci olan Konyalılar Derneğine, üçüncü olan Diyarbakırlılar Vakfına, dördüncü olan Karadenizliler Derneğine ve turnuvanın en centilmen takımı seçilen Ağrılılar Kültür Tanıtım ve Yardımlaşma Derneğine kupalarını takdim etti.
Başkan Tütüncü, turnuvaya katılan, Burdurlular Turizm Sosyal Kültür Derneği, Erzincanlılar Yardımlaşma Derneği, Erzurumlular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Muşlular Dayanışma Derneği, Van Derneği ve Van Vakıf temsilcilerine de plaket takdim etti.