Son Haberler
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
Kepez Belediyesi Yaz Spor Okulu açılıyor
29 Haziran 2012, Cuma - 22:02Kepez Belediyesinin 9 ayrı branşta açtığı ve 1200ye yakın öğrencinin katılacağı Yaz
Spor Okulu, 2 Temmuz Pazartesi günü Kepez Belediye Spor Salonunda düzenlenecek olan törenle açılıyor.
1200e yakın öğrencinin kayıt yaptırdığı Kepez Belediyesi Yaz Spor Okulu, 2 Temmuz Pazartesi günü Kepez Belediye Spor Salonunda düzenlenecek törenle açılıyor. Temmuz ve Ağustos ayı boyunca sürecek olan yaz spor okulunda öğrenciler 9 farklı branşta spor eğitimi alacak. Yaz Spor Okulu 31 Ağustos Cuma günü düzenlenecek olan tören ile son bulacak.
Lisanslı sporcu sayısı ile Antalyanın en büyük spor kulübü olma özelliği taşıyan Kepez Belediye Spor Kulübünün öğrencilere yönelik düzenlediği yaz spor okulunda; basketbol, boks, futbol, güreş, karate, tenis, tekvando, voleybol ve wushu olmak üzere 9 ayrı branşta eğitim verilecek.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü bu yıl 9 branşta 1200 öğrenciye spor eğitimi vereceklerini söyledi. Belediye Başkanı olduğu günden itibaren Kepezi bir spor şehri haline getirmek için çaba harcadığını ifade eden Başkan Tütüncü, Hayalimde Kepezi kültür, sanat ve spor şehri yapma hedefim vardı. Bu hedefe ulaşabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. dedi.