Son Haberler
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
Tütüncüden başarılı öğrencilere armağan
28 Haziran 2012, Perşembe - 22:59Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bu yıl dördüncüsü düzenlenen Karne Şöleninde okullarında dereceye giren öğrencilere bisiklet hediye edecek.
Kepez Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Karne Şöleni, 29 Haziran Cuma günü Kepez Belediyesi Spor Salonu`nda saat 19.00da başlayacak.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da dereceye giren öğrencilere bisiklet hediye edecek. Başkan Tütüncü bu yıl dördüncüsünü düzenleyecekleri şenlikte Kepez bölgesindeki okullarda birinci, ikinci ve üçüncülük elde eden 280 öğrenciye bisiklet hediye edeceklerini söyledi.
Kepezlileri şölene davet eden Tütüncü, çocukların yüzlerindeki mutluluğu artırmak için çalıştıklarını belirterek, ülkenin yarını olan çocukları okumaya teşvik etmek amacıyla karne şölenini düzenlediklerini söyledi.