Son Haberler
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
Mülkiyet problemine rağmen Santrale hizmet
23 Haziran 2012, Cumartesi - 19:35Başkan Hakan Tütüncü, Santral Mahallesini, imar problemi çözüldükten sonra yapacakları temel belediyecilik hizmetleri ile güzel bir yerleşim yeri haline getireceklerini söyledi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yapılacak hizmetler hakkında bilgi vermek ve sıkıntılara yerinde çözüm bulmak amacı ile Santral Mahalle Muhtarı Bahri Çetini ziyaret etti.
Fen İşleri, park ve bahçeler ve zabıta birimlerinin bürokratlarının da hazır bulunduğu ziyarette, hizmetlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Muhtar Bahri Çetin, en çok temel belediyecilik hizmetini, Başkan Hakan Tütüncü döneminde aldıklarını söyledi. Kepez Belediyesinin, mülkiyet problemine rağmen mahallenin hizmet taleplerini karşıladığına değinen Çetin, Sayın Başkana, bürokratlarına, ilgilerinden ve hizmetlerinden dolayı halkım adına teşekkür ederim. dedi.
Başkan Hakan Tütüncü de Antalya Büyükşehir Belediyesinin mülkiyet problemini çözmemesinden dolayı, Kepezaltı Mahallesinde olduğu gibi bu mahallede de yol açma, asfalt, kaldırım, yeşil alan, sosyal tesis gibi hizmetleri yapamadıklarından yakındı. Probleme rağmen Santral Mahallesini hizmetten mahrum bırakmadıklarının altını çizen Tütüncü, mahallede ilk sıcak asfalt çalışmasının kendi dönemlerinde yapıldığını belirtti. Mahallede 4 bin 753 metre sıcak asfalt çalışmasını tamamladıklarının bilgisini veren Tütüncü, bu yıl içerisinde bazı sokaklarda asfalt çalışmasının devam edeceğini bildirdi.
Mahalledeki semt pazarı alanını düzenlediklerini, parklara ise çocuk oyun grupları ve açık hava spor aletleri yerleştirdiklerini anımsatan Tütüncü, Santral Mahallesini imar problemi çözüldükten sonra yapacakları yatırımlarla daha da güzelleştireceklerini sözlerine ekledi.