Son Haberler
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
Emekli olan işçilerine plaketle teşekkür etti
21 Haziran 2012, Perşembe - 23:59Başkan Hakan Tütüncü, Fen İşleri Müdürlüğü nden bu dönem emekli olan 17 personele plaket verdi ve Kepez e yaptıkları kalıcı eserlerdeki alın terlerlerinden dolayı teşekkür etti.
Kepez Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü nden emekli olan 17 personele ve bu müdürlükte uzun yıllar görev yapan çalışanlara, emeklerinden dolayı teşekkür etmek amacıyla plaket takdim etti. Fen işleri Müdürlüğü şantiyesinde düzenlenen törende, Hakkâri Dağlıca da bölücü terör örgütü tarafından yapılan saldırı sonucu şehit olan 8 asker için mevlit okutuldu.
Şehitlere saygı
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de yaptığı konuşmada töreni eğlence şeklinde organize ettiklerini, ancak Hakkâri Dağlıca da 8 askerin şehit olmasından dolayı bu eğlenceyi iptal ettiklerini belirtti.
Kepez de 3 yılda başarılı hizmetlere imza attıklarının altını çizen Tütüncü, bu başarının en büyük kahramanlarından bir tanesinin de fen işleri çalışanları olduğunu kaydetti. Tütüncü, işçilere, ilçede yaptıkları kalıcı eserlerdeki katkılarından ve alın terlerinden dolayı Kepez ve Antalya halkı adına teşekkür etti.
Çalışanlarım yol arkadaşımdır
Tütüncü, konuşmasının devamında personeline şöyle seslendi: "Sizin gibi güzel çalışma arkadaşlarım olduğundan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Sizlerle iftihar ediyorum. Bizler sadece bir mesai arkadaşı olmanın ötesinde, bir aile hukuku içerisinde birbirimize bağlı olalım ve ilişkilerimizi gün geçtikçe geliştirelim arzusu içerisindeyiz. Belediye başkanınız olarak her bir personelimi candan, ciğerden yüreğime ve bağrıma basıyorum. Sizlerin sevgileri, saygıları gönlümde müstesna bir yere sahiptir. Göreve geldiğim ilk günden itibaren hiçbir arkadaşımızı, bir diğer arkadaşımıza ötekileştirmeden, kimini uzaklaştırıp kimisini yakınlaştırma hatasına düşmeden, bütün personelimi yol arkadaşı olarak görerek çalışıyoruz. Yol arkadaşlığı duygusunu daha da büyütürsek, büyük bir enerji ortaya çıkacak. Bu enerji de halkımıza, Kepez imize ve Antalya mıza hizmet olarak dönecek."
Emekli olana da emeği geçene de plaket
Başkan Hakan Tütüncü, daha sonra aileleri ve sevdikleriyle sağlık, sıhhat ve afiyet ve uzun ömür dileği ile emekli olan 17 işçiye plaketlerini verdi.
Tütüncü, Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde Kepezin caddelerinde ve sokaklarında üstün hizmetleri olan Turan Çakmakı, Ali Avcıyı ve İbrahim Sakarı da plaketle ödüllendirdi.
Fen işleri çalışanları da kendilerine gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı Başkan Tütüncüye ve Başkan Yardımcısı Osman Yılmaza plaket takdim ederek teşekkür ettiler.
Yemek ikramının yapıldığı törene, Hizmet-İş Sendikası Antalya Şube Başkanı Murat Pilevne, Fen İşleri Müdürü Ali Aslan ve fen işleri çalışanları da katıldı.