Son Haberler
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
Tütüncüden Yenimahalleye müjde
13 Haziran 2012, Çarşamba - 20:40Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Yenimahallede yapılacak olan Kapalı Pazar için ihale sürecini tamamladıklarını ve 7 ay gibi kısa bir süre içinde pazar yerini hizmete açacaklarını müjdeledi.
3 Haziran 2012 Pazar günü yapılan Yenimahalle muhtar seçiminde Ekrem Karakaş ve Mehmet Yılmaz ile birlikte sandığa giden Adem Yerebakan 1362 oyla sandıktan birinci çıkan isim oldu. Yaklaşık 8 ay önce görevinden istifa eden Yenimahalle Muhtarı Süleyman Kuru yerine göreve seçilen Adem Yerebakan, Başkan Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret etti.
Kepez Müteahhitler Dernek Başkanı Süleyman Akbıyık ile birlikte yaptığı ziyarette, Yenimahalleye Kapalı Pazar isteğini dile getiren Adem Yerebakana, Başkan Tütüncü müjde verdi.
Tütüncü, kapalı pazar olmadığı için kış aylarında çamur, yaz aylarında ise toz içinde pazar alış verişini yapan Yenimahalle sakinlerinin bu çilesine son vereceklerini söyledi. Yenimahalle Kapalı Pazarı için ihale sürecini tamamladıklarını ve en geç bir ay içinde inşaat çalışmalarına başlayacaklarını dile getiren Başkan Hakan Tütüncü, pazarın en geç 7 ay içinde hizmete açılacağını müjdeledi.
12 bin 210 metre kare alana kurulacak olan kapalı pazarın maliyeti 3.2 milyon lira olarak belirlendi.