Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Kepezde sünnet kayıtları başladı
11 Haziran 2012, Pazartesi - 06:48Kepez Belediyesinin bu yıl 4.sünü düzenleyeceği sünnet şöleni için kayıtlar devam ediyor.
Kepez Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Geleneksel Sünnet Şöleni için kayıtlar devam ediyor.
4 Haziran Pazartesi günü başlayan sünnet kayıtları 29 Haziran Cuma günü son bulacak. Kepez Belediyesi, sünnet şöleni ile ekonomik durumları iyi olmadığı için çocuklarını sünnet ettiremeyen aileleri sevindirecek.
Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan şölen ile erkekliğe ilk adımı atacak olan çocukların sünnet kıyafetleri de Kepez Belediyesi tarafından karşılanacak.
6 yaşından büyük ve ilçede oturan çocukların başvurusunun kabul edildiği sünnet şöleni için başvurular 29 Haziran da son bulacak. Kayıt yaptırmak isteyenler, nüfus cüzdanları ile Kepez Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü`ne başvuruda bulunacaklar.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü yerel yönetimlerin, sosyal projelerle vatandaşa şefkat eli uzatma görevinin bulunduğunu söyledi. Dar gelirli ailelere destek olabilmek amacıyla da sünnet şölenini düzenlediklerini söyleyen Tütüncü, "Çocuklarımızı çok seviyoruz. Onlar mutlu olursa biz de mutlu oluyoruz. Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın sevinci için, elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Bu şölenle dar gelirli ailelerimize bir nebze de katkı sağlayabilirsek kendimizi mutlu sayarız" dedi.