Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Süleklerden Tütüncüye plaket
11 Haziran 2012, Pazartesi - 06:37Korkuteli Sülekler Köyündeki Şehit Semih Aldemir İlköğretim Okuluna ve yeni yapılacak okula desteklerinden dolayı Başkan Hakan Tütüncüye plaket verildi.
Sülekler Köyü Muhtarı Kerim Doğan, Şehit Semih Aldemir İlköğretim Okulu Müdürü Eyüp Sarıcalar, Okul Aile Birliği Başkanı Mümin Demir, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye nezaket ziyaretinde bulundu.
Heyet, geçtiğimiz günlerde düzenledikleri Şehit Semih Aldemir İlköğretim Okulu 1. Bahar Şenliklerine katılımından, okullarına ve yeni yapılacak olan okula desteklerinden dolayı Tütüncüye plaket takdim etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tütüncü, bir Korkutelili olarak eğitimden alt yapıya kadar her konuda Sülekler Köyünün yanında olduklarını belirtti.
Heyet daha sonra ziyaret ettikleri hemşehrileri Başkan Yardımcısı Osman Yılmaza da köyüne yaptığı hizmetlerden dolayı plaket sundu.
Başkan Tütüncü, geçtiğimiz günlerde katıldığı 1. Bahar Şenliğindeki konuşmasında inşa edilecek olan yeni okulun çevre düzenlemesini yapma ve bir adet bilgisayar sınıfı oluşturma sözü vermişti. Yine Kepez Belediyesi, mevcut okulun bahçesinin bakım ve onarımını yapmış, köyün çöp konteynırı ihtiyacını karşılamıştı.