Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Altınova Esen İÖOndan Tütüncüye plaket
2 Haziran 2012, Cumartesi - 18:17Altınova Esen İlköğretim Okulunun düzenlediği yıl sonu müsameresi ve kermesine katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye, okul yönetimi tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Altınova Esen İlköğretim Okulunun, okul bahçesinde düzenlediği yıl sonu müsameresi ve kermesine katıldı.
Etkinlikte; Altınova Esen İlköğretim Okuluna geçtiğimiz yıl yaptığı ziyaret sırasında, okul bahçesinin asfaltlanması ve çevre düzenlemesiyle ilgili verdiği sözleri yerine getiren Başkan Hakan Tütüncüye, okul yönetimi tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.
Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüdai Vuralla birlikte katıldığı etkinlikte, öğrenci ve velilere seslenen Başkan Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak vizyonlarının merkezinde öğrenci ve gençlerin yer aldığını söyleyerek, yaptıkları projelerin tümünde gençleri ön plana çıkarmaya çalıştıklarını dile getirdi.
Başkan Hakan Tütüncü, ülkemizin güvenle yarınlara yürümesi için öğrencilere en iyi eğitimi sunmanın önemine inandıklarını belirterek, bu güne kadar hep geriye itilen öğrencilere, yaptıkları çalışmalarla kendilerini ifade edebilecekleri imkanlar sağladıklarını bildirdi.
Etkinlikte, Altınova Esen İlköğretim Okul Müdürü Recep Ekici, Başkan Hakan Tütüncüye, geçtiğimiz yıl okul kermesi ziyareti sırasında çekilmiş çerçeveli bir fotoğrafını da hediye etti.
5. sınıf öğrencilerin hazırladığı yıl sonu müsameresini büyük bir beğeniyle izleyen Başkan Tütüncü, öğrencilerin yanı sıra velilerden de büyük ilgi gördü.