Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Kepezde 90lar müzik rüzgarı esti
31 Mayıs 2012, Perşembe - 06:39Kepezde düzenlenen farklı programlar ile yüzlerce vatandaşı kültürel ve sanatsal etkinliklerle buluşturan Kepez Belediyesi, 1990`lı yılların müziklerini içeren Unutulmayan 90lar konseri düzenledi.
Kepez Belediyesi kültür ve sanat faaliyetlerine hız vermeden devam ediyor. Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde gerçekleştirilen Unutulmayan 90lar konseri yüzlerce öğrenci ve veliye muhteşem bir gece yaşattı. Murat Evren Orkestrasının solistleri Fulya Ölmez ve Alper Kuşun; Çelik, Sezen Aksu, Tarkan, Haluk Levent, Kenan Doğulu gibi daha birçok sanatçının 90lı yıllara damgasını vurmuş şarkılarını seslendirdiği gecede, gençler gönüllerince eğlendi. Salonu dolduran gençler gönüllerince eğlenirken, zaman zaman söylenen şarkılara eşlik etti.
Gençler 90ların pop şarkılarıyla coştu.
2012 yılında kütür ve sanatsal faaliyetlere ağırlık verdiklerini dile getiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, her ay 50nin üzerinde etkinlik düzenlediklerini bildirdi.
Artık Kepezde her türlü sanat ve kültürel etkinliğin yer aldığını, Antalyalı sanat severlerin bu etkinliklere büyük ilgi gösterdiğini dile getiren Tütüncü, Kepezin gün geçtikçe her yönüyle güzelleşen bir kent olduğunu kaydetti.