Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Yeşilyurta estetik katkı
30 Mayıs 2012, Çarşamba - 04:02Başkan Tütüncü, Yeşilyurt Mahallesinde görüntü kirliliğine neden olan orta refüjlerde yeşillendirme çalışması yapacaklarını duyurdu.
Başkan Hakan Tütüncü, yatırımcı birimlerin müdürleriyle birlikte, problemlere yerinde hızlı bir şekilde çözüm bulmak amacıyla Yeşilyurt Mahalle Muhtarı Mehmet Karadenizi ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Muhtar Karadeniz, belediyenin mahalledeki yeşil alan, kaldırım, asfalt çalışmalarını büyük oranda tamamladığını belirtti. Hizmetlerden dolayı Başkan Tütüncüye ve bürokratlarına teşekkür eden Karadeniz, geçtiğimiz yıl orta refüjlerde başlatılan yeşillendirme çalışmasının yapılmayan kısımlarda devam ettirilmesini istedi.
Başkan Hakan Tütüncü, yollarıyla, kaldırımlarıyla, parklarıyla ve modern binalarıyla Yeşilyurt Mahallesinin ilçenin en güzel yerleşim yerlerinden biri olduğunu belirtti.
Mahalledeki asfalt, kaldırım hizmetlerini büyük oranda tamamladıklarına değinen Tütüncü, orta refüjlerde yaptıkları su havuzlu yeşillendirme çalışmasının, mahallenin şehir estetiğine katkı sağladığını kaydetti.
Başkan Tütüncü, Park ve Bahçeler Müdürlüğünün, orta refüjlerdeki görüntü kirliliğinin kaldırılmasına yönelik çalışmalarının bu yıl da devam edeceğini sözlerine ekledi.
Fen İşleri Müdürlüğü ise mahallede 5 bin 67 m2 parke kaldırım çalışması gerçekleştirdi.
Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları (AKMEK)nın bir şubesi de Muhsin Yazıcıoğlu Parkı içerisinde hizmete girdi.