Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Öğrencilerimize yönelik hayalimizi gerçekleştiriyoruz
30 Mayıs 2012, Çarşamba - 03:50Başkan Hakan Tütüncü, Kepezli öğrencileri başarılı bir şekilde geleceğe taşıma ve onların hayat standardını yükseltme hayalleri olduğunu söyledi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, eğitim alt yapısının problemlerini yerinde çözmek ve öğrencilerle sohbet etmek amacıyla, Habibler Mahallesindeki Şehit Jandarma Er Serhat Genç İlköğretim Okulunu ziyaret etti.
Okul Müdürü Şevket Altundan okulun problemleri ve talepleri ile ilgili bilgi alan Başkan Tütüncü, sınıfları gezerek öğrencilere, hem eğitim hem de yaşamlarıyla ilgili öğütlerde bulundu.
İlkokul öğrencisi iken 80 kişilik sınıflarda okuduklarını, ders kitabı bulamadıklarını anımsatan Tütüncü, günümüzde ise öğrencilerin 25-30 kişilik sınıflarda eğitim aldığını, ders kitaplarının ise sıraların üzerinde öğretim yılı başında hazır olduğunu belirtti. Eğitimde iyiye doğru bir gidişin olduğuna değinen Tütüncü, Milli Eğitim Müdürlüğü ve okul idarecileriyle birlikte Kepezli öğrencilerin daha iyi ortamlarda okumaları için çalıştıklarını ifade etti.
Antalyanın en güzel okullarının Kepezde olduğuna işaret eden Başkan Hakan Tütüncü, Bu güzel okullarda okuyan öğrencilerimiz de büyük hayaller kurarak, derslerine çok çalışarak ülkenin geleceğinde söz sahibi olacaklar ve ülkemizi, milletimizi daha güzel günlere taşıyacaklardır. dedi.
Öğrencileri başarı bir şekilde geleceğe taşıma ve onların hayat standardını yükseltme hayalleri olduğunun altını çizen Tütüncü, sözlerini şöyle sürdürdü: Bu hayalimizi yaptığımız hizmetlerle gerçekleştiriyoruz. Biz imkânsızlıklar içerisinde okurken, bu şehri yönetmenin hayalini kurduk. Sizlerde çok çalışırsanız ve hedefleriniz büyük olursa, benim gibi belediye başkanı olursunuz. Sizi seven bir belediye başkanı olarak, hayallerinizi gerçekleştirmek için her zaman yanı başınızda oldum, olmaya da devam edeceğim.
Başkan Tütüncü, Teomanpaşa Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün, okuldaki meslek ve sanat kursuna katılan kursiyerlerin açtığı sergiyi de gezdi.
Ziyarette Kepez Belediye Meclis Üyesi Ramazan Eciş ve Habibler Mahalle Muhtarı Ali Kundakçı da hazır bulundu.