Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Tütüncü hemşehri derneklerini yalnız bırakmadı
30 Mayıs 2012, Çarşamba - 07:17Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü; Burdur, Trabzon, Bitlis ve Kağızman hemşehri derneklerinin Düzlerçamında düzenledikleri geleneksel bahar şenliklerine katılarak, birlik ve beraberlik mesajları verdi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediye Meclis Üyesi Rüştü Peker ile birlikte Düzlerçamında düzenlenen geleneksel bahar şenliklerine katılarak, Antalya hemşehri derneklerini bu güzel etkinliklerinde yalnız bırakmadı.
İlk olarak Burdurlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin etkinliğini ziyaret eden Tütüncü, Dernek Başkanı Lokman Uysal ve vatandaşlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı.
Düzlerçamı Piknik Alanında düzenlenen şenlikte vatandaşlara seslenen Başkan Tütüncü, bu tür etkinliklerle bir araya gelen hemşehrilerin, kültürlerini yaşama ve yaşatma fırsatı bulduklarını bildirdi. Kepez Belediyesi olarak her zaman hemşehri derneklerinin yanında olduklarını dile getirdi.
Başkan Tütüncü, daha sonra Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Derneğinin şenliğine katıldı. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcekin de bulunduğu şenlikte, Bitlisliler, konuklarına yöresel yemeklerini ikram etti. Yemekleri çok beğendiğini ifade eden Tütüncü, vatandaşlar ve Muhittin Böcekle birlikte halay çekerek, Bitlislilerin coşkularına ortak oldu.
Başkan Hakan Tütüncünün sonra ki ziyareti, Kars Kağızmanlılar Derneği şenlikleri oldu. Kağızmanlılarla birlikte uzun bir süre sohbet eden Tütüncü, yöresel türküler ve oyunlar eşliğinde eğlenen Kağızmanlıların bu mutluluklarına eşlik etti.
Tütüncü, Düzlerçamında son olarak Trabzon Kültürünü Yaşatma Derneğinin şenliğine katıldı. Trabzonsporun renklerini taşıyan peştamalı Tütüncüye hediye eden Trabzonlular, Başkan Tütüncüyü aralarında görmekten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Düzlerçamından sonra Kent Ormanına geçen Başkan Tütüncü, burada Antalya Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) üyeleriyle bir araya geldi.
Hafta sonu programının büyük bir bölümünü hemşehri dernekleri ve sivil toplum kuruluşlarına ayıran Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak projelerin tümünde, hemşehri dernekleri ve sivil toplum kuruluşlarıyla fikir alışverişinde bulunduklarını belirterek, Kepez için en iyisini ve en güzelini birlikte oluşturduklarını söyledi.