Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Öğrenci meclisinden Tütüncüye plaket
29 Mayıs 2012, Salı - 21:55Okullarda öğrenci meclisi çalışma gruplarını her zaman destekleyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye, Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrenci Meclisi teşekkür plaketi takdim etti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilk ve orta dereceli okullara sosyal ve kültürel desteklerin yanı sıra, araç-gereç ve fiziki yapılanma yönüyle de katkı veriyor. Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrenci Meclis Başkanı Abdülkadir Göç, çalışma grubu ile birlikte Başkan Tütüncüyü makamında ziyaret ederek, yaptığı hizmetler ve öğrenci meclislerine sağladığı desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.
Başkan Hakan Tütüncü, okullarda oluşturulan meclis çalışma gruplarını, öğrencilerin sorunlarını dile getirmek ve ilgililere daha hızlı ulaşmak anlamında son derece yararlı gördüğünü söyledi.
Kepez Belediye Başkanı olarak öğrencilerin bu tür girişimlerine her zaman destek olduğunu dile getiren Tütüncü, öğrencileri geleceğe en iyi şartlarda nasıl hazırlayabileceklerinin düşüncesi içinde olduklarını belirterek, okullara gerek fiziki gerek ise sosyal ve kültürel anlamda destek olduklarını bildirdi.