Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Tütüncü 130 sporcunun yaş gününü kutladı
28 Mayıs 2012, Pazartesi - 22:44Kepez Belediye Spor Okulunun öğrencileri için her ay düzenlediği geleneksel doğum günü kutlaması Kepez Belediye Spor Salonunda yapıldı. Başkan Tütüncü, mayıs ayı doğumlu 130 öğrenciyi bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.
Antalyanın en büyük spor okulu olan Kepez Belediye Spor Okulunda eğitim gören öğrencilere her ay sonu yaş günü kutlaması düzenleniyor. Kepez Belediye Spor Okuluna kayıtlı olan ve mayıs ayı içerisinde doğan 130 öğrencinin doğum günü, Başkan Hakan Tütüncü ve aileleriyle birlikte Kepez Belediye Spor Salonunda coşkuyla kutlandı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, her ayın sonunda o ayda doğmuş olan çocukların yaş gününü hep birlikte kutladıklarını belirterek, böylelikle bir sevgi ortamı oluşturduklarını söyledi. Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Belediye Spor Okulunun mayıs ayı içerisinde doğmuş olan 130 öğrencisi için Kepez Belediye Spor Salonunda yaş günü kutlaması yaptıklarını söyledi.
Ailelerin de katıldığı yaş günü kutlaması ile öğrencilere hem derslerinde hem de spor eğitimlerinde moral olması için, böyle bir proje başlattıklarını ifade eden Başkan Hakan Tütüncü, Yarınlarımızın teminatı olan çocuklar için ne yapsak azdır. dedi. Kepez Belediyesi olarak yaptıkları projelerde, gençleri her zaman ön planda tuttuklarını dile getiren Tütüncü, öğrencilerle birlikte yaş günü pastasını keserek, onların bu mutlu gününe ortak oldu.