Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Tütüncü mezuniyet sevincine ortak oldu
28 Mayıs 2012, Pazartesi - 19:51Kepez Belediye Başkanı Başkan Hakan Tütüncü, göreve geldiği günden bugüne yanlarında olduğu öğrencileri, mezuniyet sevinçlerinde de yalnız bırakmadı.
Barbaros İlköğretim Okulunun 12. Geleneksel Pilav Gününe ve Şehit İbrahim Barış Yurtseven İlköğretim Okulunun mezuniyet gecesine katılan Başkan Hakan Tütüncü, mezun olan öğrencileri kutladı, bundan sonraki eğitim süreçlerinde başarılar diledi.
Bahçelievler Mahallesindeki Barbaros İ. Onun, 8. sınıf öğrencilerinin mezuniyetinin de kutlandığı pilav gününde konuşan Başkan Tütüncü, Barbaros İlköğretim Okulu, hem Antalya hem de Muratpaşa için çok önemli bir anlam ifade ediyor. Öğrencilik dönemimde Barbaros İ. O. efsane bir okuldu. O efsane okulunun bugün çok daha başarılı günlere doğru gittiğini görmek beni mutlu ediyor. diye konuştu.
Her zaman eğitimin yanında olduklarının altını çizen Tütüncü, geçtiğimiz günlerde kendisini ziyaret eden okul aile birliğinin okulla ilgili taleplerini karşıladıklarını, Barbaros İ. O nun yanında olmaya devam edeceklerini söyledi.
Mezun olan öğrencilere bundan sonraki eğitim süreçlerinde başarılar dileyen Başkan Hakan Tütüncü, daha sonra Çankaya Mahallesindeki Şehit İbrahim Barış Yurtseven İlköğretim Okulunun mezuniyet gecesine katıldı. İlgiyle karşılanan Tütüncü, burada yaptığı konuşmada, Mezun olan öğrencilerimizin; eğitimlerini en güzel şekilde tamamlayarak, milletimize, bütün insanlığa hayırlı hizmetler yapacağına inancım tamdır.dedi.
Başkan Tütüncü, mezun olan öğrencilere şöyle seslendi: 3 yılda bir arkadaşlık ortamı kurdunuz. Bu arkadaşlık duygularınızı güçlendirin ve birbirinizi asla unutmayın. Bundan sonraki eğitim süreçlerinizi en güzel şekilde değerlendirin. Her zaman sizlerle birlikteyiz. Kalbimizin yarısı Çankaya Mahallesi ndeki Şehit İbrahim Barış Yurtsever İlköğretim Okulu nda olmaya devam edecek.
Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, daha sonra okul aile birliği adına Okul Müdürü Feyzullah Arslana ve öğretmen Güldal Gülcana plaket verdi.
Okulun 8. sınıflarından mezun olan 44 öğrenci, aralarında Başkan Tütüncü olduğu halde keplerini havaya atarak mezuniyetlerini kutladılar.