Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Tütüncü Kanal Mahallesinde
26 Mayıs 2012, Cumartesi - 18:47Mahalle muhtarlıklarını ziyaret ederek, o mahallenin talep ve beklentilerini yerinde dinleyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, son olarak Kanal Mahalle Muhtarı Emin Küçükkarayı ziyaret etti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Fen İşleri, Park-Bahçeler ve Zabıta müdürleriyle birlikte belediye olarak yapılan çalışmaları tek tek yerinde inceliyor. Mahalle muhtarlıklarını ziyaret ederek eksikleri yerinde tespit ediyor.
Son olarak ilgili birim müdürleriyle birlikte Kanal Mahalle Muhtarı Emin Küçükkarayı ziyaret eden Tütüncü, Kanal Mahallesinde okul ve camilerin çevre düzenlemesinden, parkların tadilatına, DSİ sulama kanalı ışıklandırma projesine kadar pek çok alanda hizmet ürettiklerini söyledi.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin 2 bin 250 metre kare alandan oluşan iki ayrı parkta tadilat çalışması yaptıklarını dile getiren Tütüncü, bu parklara; çocuk oyun grubu , masa-bank ve peyzaj çalışmaları ile modern bir görünüm kazandırdıklarını bildirdi. Başkan Hakan Tütüncü Kanal Mahallesinde ayrıca Alaaddin Keykubat İlköğretim ve Mimar Sinan İlköğretim Okulları ile Sağlık Ocağı bahçesinde, çevre düzenlemeleri yaptıklarını kaydetti.
Hakan Tütüncü, bölgedeki okullarda, 720 metre kare asfalt ve parke taşı döşeme çalışmasının yanı sıra, 301 metre kare beton yol ve 400 metre kare de beton kaldırım yaptıklarını söyledi.