Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Tütüncüden hizmet tanıtım toplantısı
24 Mayıs 2012, Perşembe - 18:46Başkan Hakan Tütüncü, ilçeye modern bir şehir kimliği kazandırdığı yatırımlarını, Birlikte çalıştık, birlikte başardık. sloganı ile düzenlediği 3. hizmet yılı basın toplantısıyla tanıtacak.
Hizmet tanıtım toplantısı, Sakarya Bulvarındaki Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM)nde 28 Mayıs Pazartesi günü saat 11.00de yapılacak.
Başkan Tütüncü, toplantıda yeni yol açma, asfalt, kaldırım, yeşil alan, mülkiyet, imara yönelik alt ve üst yapı çalışmaları, kültür, sanat, eğitim ve spor alanındaki sosyal belediyecilik faaliyetleri ile Kepeze ve Antalyaya vizyon kazandıracak olan Kepezpark Varsak, Kepez Belediyesi Kongre ve Sergi Merkezi gibi projelerini anlatacak. 3 yılda ilçede yapılan çalışmaların yer aldığı tanıtım filmi ve hizmet kitapçığı ile de katılımcılar yatırımlarla ilgili bilgilendirilecek.
Hizmet bayramına davetlisiniz
3. yıl hizmet tanıtım toplantısını Birlikte çalıştık, birlikte başardık. sloganı ile düzenlediklerinin altını çizen Tütüncü, Yaptığımız hizmetlerde, çalışanlarımızın, bürokratlarımızın, meclis üyelerimizin, parti teşkilatlarımızın, milletvekillerimizin, muhtarlarımızın, iş adamlarımızın, esnaflarımızın, sivil toplum kuruluşlarımızın ve Allah razı olsun dualarını bizden esirgemeyen aziz vatandaşlarımızın alın teri, emeği var. Bu nedenle, hizmet bayramımızı Antalyalı, Kepezli kardeşlerimizle kutlamak arzusundayız. Herkesi, her kesimi, EBKMde 28 Mayıs Pazartesi günü saat 11.00de yapacağımız hizmet tanıtım toplantısına davet ediyorum.