Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Tütüncü Kardelen şiir dinletisinde
24 Mayıs 2012, Perşembe - 07:21Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Anadolu Lisesinin düzenlemiş olduğu Kardelen adlı şiir dinletisi ve şarkı şölenine katılarak öğrencileri yalnız bırakmadı.
Sosyal ve kültürel etkinliklere verdiği önemi 2012 Kepezde kültür ve sanat yılı olacak. sözleriyle ortaya koyan Başkan Hakan Tütüncü, öğrencileri yapmış oldukları okul gösterilerinde de yalnız bırakmıyor.
Antalya Anadolu Lisesinin hazırlamış olduğu Kardelen adlı şiir dinletisi ve şarkı şölenine Antalya Vali Yardımcısı Recep Yüksel, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya İl Özel İdare Başkanı Cavit Arı ve çok sayıda davetli katıldı.
Antalya Kültür Merkezinde düzenlenen etkinlik Melisa Unvan, Cemre Ceylan, Göksel Öktem ve Doruk Mert Karamanın muhteşem dans gösterisi ile başladı. Dans gösterisinin ardından öğrenciler, Can Yücel, Ahmet Arif, Atilla İlhan, Ahmet Hamdi Tanpınar, Ümit Yaşar gibi ünlü şairlerin şiirlerini okudular.
Antalya Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Fatma Doğanın hazırladığı programda, öğrencilere Sezai Karakoçun "Sürgün Ülkeden Başkentler Başkentine" adlı şiirini okuyarak destek veren Başkan Hakan Tütüncü, şiir ve şarkıları seslendiren öğrencilerin sanatın sözlü kısmını icra ederek, edebiyata muhteşem bir pencere açtıklarını kaydetti. Öğrencilerin sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlemelerinin kendisini çok mutlu ettiğini dile getiren Başkan Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak her zaman yanlarında olduklarını söyledi.