Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Fatma Parıltı Okulunun minik ressamları
23 Mayıs 2012, Çarşamba - 18:02Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Fatma Parıltı İlköğretim Okulu öğrencilerinin akrilik ve seramik tekniklerle yaptığı resim sergisinin açılışı yaptı.
Fatma Parıltı İlköğretim Okulu öğrencilerinin, akrilik ve seramik teknikleriyle oluşturdukları yıl sonu resim sergisinin açılışını Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü yaptı.
Başkan Hakan Tütüncü, açılışın ardından sergiyi gezerek resimler hakkında Resim Öğretmeni Halide Bozcadan bilgi aldı. Tütüncü, bir çok kez geldiği Fatma Parıltı İlköğretim Okulunda öğrencilerin çeşitli alanlarda göstermiş oldukları başarılara tanıklık ettiğini söyledi.
600e yakın öğrencinin bulunduğu okulun, şehir merkezine uzak bir bölgede olmasına rağmen, hem eğitim anlamında hem de fiziki anlamda oldukça ileri düzeyde olduğunu dile getiren Tütüncü, 1. ve 2. sınıf öğrencilerinin yaptığı resimlerin sergide toplanmasından son derece memnun kaldığını kaydetti.
Başkan Tütüncü açılışta gitar ve saz eşliğinde müzik icra eden 3 öğrenciyi alkışlayarak, beğenisini gösterdi.
Resim Öğretmeni Halide Bozca da yıl boyunca öğrencilerin yapmış olduğu çalışmaları yıl sonu sergisi ile görücüye çıkardıklarını belirterek, Başkan Hakan Tütüncüye vermiş olduğu destek ve ilgisinden dolayı teşekkür etti.