Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Kepez spor okulu kayıtları 1 Haziranda
21 Mayıs 2012, Pazartesi - 18:23Kepez Belediyesinin, 9 ayrı branşta düzenleyeceği ve katılımcılara modern tesislerde spor yapma imkanın sunacağı 2012 dönemi yaz spor okulu kayıtları 1 Haziranda başlıyor.
Sokak Basketbol Turnuvası, İlkbahar Bayanlar Voleybol Turnuvası ile yüzlerce gence ve çocuğa spor yapma imkanı sunan Kepez Belediyesi, yaz döneminde organize edeceği spor okuluyla da öğrencileri sporla buluşturmaya devam edecek.
Kepez Belediyesinin geleneksel hale getirdiği yaz spor okuluyla bu yıl da yüzlerce öğrenci karne tatilini spor yaparak değerlendirme imkânı bulacak.
Hem katılımcı sayısı ile hem de modern tesis ortamıyla Antalyanın en önemli spor organizasyonu olan Kepez Belediyesi spor okulları 2012 dönemi kayıtları, 1-31 Haziran tarihleri arasında alınmaya başlanılacak.
07-16 yaş grubundaki çocukların alınacağı yaz spor okulu, futbol, basketbol, futbol, tenis, karate, voleybol, wushu, tekvando, güreş ve boks branşlarında düzenlenecek.
Yaz spor okuluna çocuklarını göndermek isteyen veliler ise Yeni Mahalle Karatay Lisesi yanındaki Kepez Belediyespor Tesislerindeki kulüp idare binasında kayıt işlemlerini yaptırabilirler. Kayıt işleminde, kimlik fotokopisi, 2 adet fotoğraf, sağlık belgesi ve veli izin belgesi isteniyor.
0716 yaş grubundaki çocukların kabul edileceği spor okulunda eğitim, 2 Temmuzda başlayacak ve 31 Ağustosta sona erecek. Spor okulunda; futbol eğitimi Hasan Doğan Stadında, salon sporları eğitimleri ise Kepez Arena, Beşkonak İlköğretim Okulu, Kanal Mahallesi Mimar Sinan İlköğretim Okulu, Şafak Mahallesi Yıldırım Bayezid İlköğretim Okulu ve Varsak İlköğretim Okulunun bahçelerinde bulunan çadır tarzı spor salonlarında verilecek.
Uzman antrenörlerin görev yapacağı spor okulunda başarılı olan öğrenciler, Kepez Belediyespor Kulübünün amatör branşlarına alınacak.