Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Tütüncü minikleri sevindirdi
19 Mayıs 2012, Cumartesi - 20:03Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, makamında misafir ettiği Özel Antalya Nar Tanesi Anaokuluna iade-i ziyarette bulundu.
Öğrencilerle sohbet etmek, gönül bağı kurmak ve eğitim ortamlarının kalitesini artırmak için bölgedeki okulları ziyaret eden Başkan Hakan Tütüncü, Kültür Mahallesinde hizmet veren Nar Tanesi Çocuk Kampusunda miniklerle bir araya geldi.
Okul Müdürü Ferda Çekiç, ziyarette anaokulunda yaptıkları eğitim faaliyetleri hakkında Başkan Tütüncüye bilgi verdi. Başkan Tütüncü, daha sonra 3-4 ve 5-6 yaş gruplarının eğitim gördüğü sınıfları gezdi. Minik öğrenciler de sınıflarına gelerek kendilerini sevindiren Tütüncüye söyledikleri şarklarla teşekkür ettiler.
Başkan Hakan Tütüncü, ülkenin geleceği için eğitime önem verdikleri Kepezde, son derece kaliteli eğitim olanaklarının ve başarılı eğitim kadrosunun bulunduğu bir anaokulunu görmekten mutluluk duyduğunu ifade etti.
Başarılı bireylerin yetişmesinde okul öncesi eğitimin önemine dikkat çeken Tütüncü, ilçedeki okulların alt yapısının kalitesini artırmaya, öğrencilerle gönül bağı kurmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.
Müdür Ferda Çekiç de ziyaretinden ve eğitime gösterdiği ilgiden dolayı Başkan Tütüncüye teşekkür etti.
Ziyarette, Meclis Üyeleri Ramazan Eciş, Rüştü Peker ile İl Genel Meclis Üyesi Necip Çetinkaya da hazır bulundu.