Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
AKMEKten Komşu Kollama Semineri
19 Mayıs 2012, Cumartesi - 19:59AKMEK ve Antalya İl Emniyet Müdürlüğü işbirliği ile AKMEK kursiyerlerine Komşu Kollama Projesi ve Uygulamaları konulu seminer düzenlendi.
Antalya Kepez Mesleki Eğitim Kursları (AKMEK) ile Antalya Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Şube Müdürlüğü işbirliğinde, AKMEK Sakarya Kurs Merkezinde eğitim gören kursiyerlere, Komşu Kollama Projesi ve Uygulamaları konusunda bilgilendirme semineri verildi.
Antalya Emniyet Müdürlüğünde görevli uzman eğitmenler, AKMEK kursiyerlerini, Ev, Apartman ve Sitelerde can güvenliğini sağlayıcı tedbirler, güvenlik için yapılması gerekli hususlar ve asayişi sağlamaya yönelik komşuluk ilişkileri hakkında bilgilendirdi.
Komşu Kollama Projesi ve Uygulamaları" seminerleri AKMEKin diğer kurs merkezlerinde de devam edecek.