Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Açılış Tütüncüden
15 Mayıs 2012, Salı - 06:30Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Pan Halı Saha Tesislerinin, dördüncüsünü düzenlediği futbol turnuvasının açılışını yaptı.
Varsak Karşıyaka Mahallesindeki halı saha tesislerinde gerçekleştirilen turnuva, sema gösterisi ile başladı.
Başkan Hakan Tütüncü de Şelale ve Şimşekspor takımları arasında oynanan maçın santrasını hayırlı-uğurlu olsun dileğiyle yaparak, turnuvanın açılışını gerçekleştirdi. Turnuvada mücadele edecek olan 14 takıma başarılar dileyen Tütüncü, maçların centilmence geçmesi ve turnuvanın kardeşlik ortamı içerisinde tamamlanması temennisini dile getirdi.
Başkan Tütüncü, Pan Halı Saha Tesisleri işletmecisi Suat İlhanı da birlik ve beraberlik ortamının güçlenmesine katkı sağlayacak olan, böyle bir turnuvayı organize ettiği için kutladı.
İlhan da katılımından ve amatör spora yaptığı desteklerden dolayı Tütüncüye teşekkür etti.