Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Süleklere eğitim desteği
14 Mayıs 2012, Pazartesi - 19:24Başkan Hakan Tütüncü, Korkuteli Sülekler Köyüne inşa edilecek olan okulun, çevre düzenlemesini yapacaklarını, bir tane de bilgisayar sınıfı oluşturacaklarını söyledi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AK Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, AK Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, AK Parti Korkuteli İlçe Başkanı Hüseyin Karaceliloğlu ile birlikte Korkuteli Sülekler Köyünde düzenlenen Şehit Semih Aldemir İlköğretim Okulu 1. Bahar Şenliklerine katıldı.
Okul aile birliğinin, yapılacak olan yeni okul binasına yardım amacıyla organize ettiği şenlikte Korkuteli Kaymakamı Erhan Karahan, Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökçe de yer aldı. Yerel sanatçıların konser verdiği şenlikte bir konuşma yapan AK Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, bugüne kadar her türlü sıkıntılarında yanlarında oldukları Sülekli köyü sakinlerine okul yapımında da gereken desteği sağlayacaklarını ifade etti. Samani, okul yönetimini ve köy muhtarı Kerim Doğanı, dayanışmayı amaçlayan güzel bir şenliği düzenledikleri için kutladı.
Başkan Hakan Tütüncü de yaptığı konuşmada, Korkutelinin bir evladı olarak kalbinin yarısının Sülekler Köyünde olduğunun altını çizdi. Şehit Semih Aldemir İlköğretim Okulunun bahçesine kilit taşı döşenmesinden, mahallelerin çöp konteynırı ihtiyacına varıncaya kadar, köy sakinlerinin her türlü isteğini yerine getirdiklerini anımsatan Tütüncü, El birliği ile inşa edeceğimiz yeni okulun bahçesinin çevre düzenlemesini, Kepez Belediyesi olarak biz yapacağız. Yine okulda bilgisayar sınıfı oluşturacağız. dedi.
Köy sakinleri ilgiyle karşıladıkları Samaniye, Tütüncüye ve İl Başkanı Mustafa Köseye katılımlarından ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler.
Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Osman Yılmaz da ziyarette hazır bulundu.