Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Tütüncü Annelerimiz en değerli varlıklarımız
12 Mayıs 2012, Cumartesi - 23:49Her yıl mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Günü, Kent Ormanında onlarca annenin katıldığı bir etkinlikle kutlandı. Başkan Hakan Tütüncü, anne ve çocuklarını bu özel günde yalnız bırakmadı.
Hüseyin Ak İlköğretim Okulunun düzenlemiş olduğu Anneler Günü etkinliğine katılarak öğrenci ve velilerini yalnız bırakmayan Başkan Tütüncü, anneler günü için şu mesajı verdi: Anneler Günü çok özel bir gün, onların daha bir ön plana çıktığı bir gün. Ama özellikle ben şunu ifade etmek istiyorum. Annelerimizi sadece mayıs ayının ikinci Pazar gününde değil, yılın her gününde anmalıyız. 365 gün bizim için anneler günüdür. Ben tüm annelerimizin Anneler Gününü tebrik ediyor ve kutluyorum.
Başkan Tütüncü konuşmasının devamında, Annelerimiz hayatta en çok değer göstermemiz gereken varlıklardır, çünkü onlar bizlerin varlık sebebidir. Annelerimiz bizleri ne sıkıntılar-badireler atlatarak bugünlere getirdiler. Bizler de onlara layık, hayırlı evlatlar olabilme arzusu ve mücadelesi içinde olmalıyız. Bu kadar önemli varlıkları bir gün değil, yılın her günü hatırlamalı ve anmalıyız. dedi.