Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Tütüncünün Avrupalı konukları
12 Mayıs 2012, Cumartesi - 20:00Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından düzenlenen Comenıus Çok Taraflı Okul Ortaklıkları Projesi kapsamında 7 farklı ülkeden Kepeze gelen öğretmen ve öğrenciler, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü ziyaret etti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Avrupa Birliği Comenıus Çok Taraflı Okul Ortaklıkları Projesi kapsamında, Ahatlı İlköğretim Okulunun davetlisi olarak Kepeze gelen ve belediyeye ziyarette bulunan Letonya, Macaristan, Kıbrıs, Danimarka, İspanya,
Almanya ve İtalya ülkelerinden, 31 öğretmen ve 20 öğrenciden oluşan heyeti Meclis Toplantı salonunda ağırladı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Tütüncü, Meclis toplantı salonunda ağırladığı yabancı konuklara, Antalya ve Kepez hakkında genel bilgiler verdi. Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak; yol, asfalt, park-bahçe gibi temel hizmetlerin yanı sıra öğrencileri de dahil ettikleri sosyal ve külterel etkinliklere, büyük ağırlık verdiklerini söyledi. Kültürel ve sosyal faaliyetlerin yapıldığı modern mekanlar inşa ettiklerini dile getiren Tütüncü, bu alanlarda 7den 70e herkesin farklı etkinlikler icra ettiklerini bildirdi.
Başkan Tütüncünün açıklamalarını, mütercim tercüman vasıtasıyla büyük bir ilgi ve dikkatle dinleyen yabancı öğrenci ve öğretmenler, Kepez Belediyesi olarak eğitime, sanata ve kültüre verdikleri önemi dile getiren Tütüncüyü sık sık alkışladılar.
Konuk misafirler, ziyaretin sonunda günün anısına Başkan Hakan Tütüncüyle hatıra fotoğrafı çektirdiler.