Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Kepezde resim sergisi ve seminer
5 Mayıs 2012, Cumartesi - 20:59Kepez Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri, 7 Mayıs Pazartesi günü Tasvir-i Aşk konulu resim sergisi ile Dokuma AKMEK şubesinin düzenlediği Kan Bağışının Önemi konulu bilgilendirme semineri ile devam ediyor.
2012nin Kepez için kültür ve sanat yılı olacağını ifade eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, her ay ortalama 50nin üzerinde etkinliği vatandaşlarla buluşturuyor.
Kepez Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri, Mayıs ayının ikinci haftasına, 7 Mayıs Pazartesi günü saat 14.00de Dokuma AKMEK şubesinde Kan Bağışının Önemi konulu bilgilendirme semineri ile başlıyor. Aynı gün saat 15.00de ise Erdem Bayazıt Kültür Merkezi fuaye alanında trio müzik eşliğinde, Ahmet Hayrullah Köroğlunun Tasvir-i Aşk konulu yağlı boya resim sergisinin açılışı yapılacak.
Susurluk eski Belediye Başkanı Ahmet Hayrullah Köroğlunun yaptığı 35e yakın eser, sanat severlerin beğenisine sunulacak. Ağırlıklı olarak Mevlananın konu edildiği resimlerin yer aldığı sergi, 15 Mayıs Salı gününe kadar EBKMde halka açık olacak.